AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Kvalitní travní osivo je základ 20. 4. 2018
Kvalitní travní osivo je základ

Díváte se přes plot k sousedovi a říkáte si, jaký má asi fígl, že je jeho trávník tak krásně zelený? Jednou možností je, že využil travní koberce, které už během jednoho dne promění zahradu k nepoznání.

Celý článek

Biolit - Uni 400 ml

|| Univerzální sprej BIOLIT UNI je postřik na mouchy, komáry, šváby, mravence a jiný létající a lezoucí hmyz v domácnostech||

Výrobce: zc
Záruka: 24 měs.
Katalogové číslo: 110182
127 Kč
vč. DPH
Dostupnost: skladem

Účinná látka: Butan, Propan, Nafta těžká hydrogenačně rafinovaná, Piperonylbutoxid 5 g / kg, Tetramethrin 2,5 g / kg, Deltamethrin,15 g / kg. Popis a působení: Biolit Uni je vysoce účinný sprej proti létajícímu a lezoucímu hmyzu v domácnostech. Hubí mouchy, komáry, mravence, šváby, blechy, štěnice, rusy, rybenky, ovády, vosy, moly, škvory, stonožky a pavouky. Díky vypuzujícím účinkům je vhodný k monitorování hmyzu. Před použitím důkladně protřepeme. Pro okamžité usmrcení stříkejte přímo na hmyz. Dávkování: Létající hmyz v uzavřené místnoti: rozstříkejte všemi směry po dobu 5 až 10 sekund, místnost po té na 20 minut opusťte a po návratu dobře vyvětrejte. Lezoucí hmyz: pro dlouhodobý účinek nastříkejte na místa předpokládaného výskytu a úkrytů hmyzu ze vzdálenosti asi 20 cm.

2