AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Kvalitní travní osivo je základ 20. 4. 2018
Kvalitní travní osivo je základ

Díváte se přes plot k sousedovi a říkáte si, jaký má asi fígl, že je jeho trávník tak krásně zelený? Jednou možností je, že využil travní koberce, které už během jednoho dne promění zahradu k nepoznání.

Celý článek

Travní koberec - vše, co vás zajímá

19.3.2018

Jako mávnutím kouzelného proutku. Právě tak vám bude připadat efekt, který dokáže vytvořit krásný trávník na vaší zahradě. A nemusíte jej dva roky pečlivě pěstovat, hnojit a sekat. Stačí k tomu většinou jeden den a travní koberec od AGROFERDY.

travní koberec

Proč si pořídit travní koberec?

Travní koberec od začátku pěstují zkušení zahradníci, kteří se od osiva až po prodej starají o jeho vysokou kvalitu. Můžete se proto spolehnout, že bude bez plevele, mechu a dalších chorob. Svěže zelený trávník je podle plochy položen většinou během jednoho dne a již za 14 dní zvládne plnou zátěž.

Travní koberec v e-shopu

Kdo je používá?

 • Developeři a zkušené realitní kanceláře
  Po dostavbě domu je okolí většinou udusané a blátivé. Travní koberec exteriér zkrášlí a zvedne hodnotu nemovitosti.
 • Zahradní architekti
  Svěže zelený trávník promění během jednoho dne unavenou zahradu v místo oázy a klidu. Využívá se také pro střešní terasy a zahrady.
 • Města a obce
  Parky, dětská či fotbalová hřiště a další veřejné plochy lze díky zeleným kobercům proměnit v krásná místa.
 • Váš soused
  Možná právě ten vám doporučil travní koberec, který má i na své zahradě a vám se tak líbí.


Cena a prodej travního koberce

AGROFERDA má travní koberec ve své nabídce a dodává je zákazníkům po celé České republice. Cena se odvíjí podle jakosti, tak i podle odebraného množství.

Prodej travního koberce je většinou od 20 m2, ale samozřejmě je po domluvě možné odebrat téměř jakékoliv množství.

Ceny v e-shopu

Pokládka travních koberců

Pokládku travních koberců zajišťují jak specializované firmy a některá zahradnictví, tak se do pokládky můžete pustit i sami. Doporučujeme se však předem poradit s odborníky nebo nastudovat postup, aby se travní koberec správně ujal.

Pokud nevíte, na koho se s dotazy či objednávkou na míru obrátit, neváhejte kontaktovat AGROFERDU. Rád vám poradí a v případě zájmu se postará i o samotnou pokládku.

4