AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Koronavirus 16. 3. 2020
Koronavirus

Koronavirus 

Kamenná prodejna - Máme běžnou otvírací dobu. Prosíme o dodržování pravidel dle KHS. Dodržujte odstupy na 2m, vstupujte do prodejny jednotlivě, upřednostňujte platbu kartou. Nevstupujte do prodejny s příznaky respiračního onemocnění. Děkujeme

E-Shop - Z důvodu koronaviru jsou dobírky možné nyní platit u dopravce pouze kartou nebo předem převodem na účet.

Z nařízení hejtmana Olomouckého kraje jsou od dnešního dne v karanténě tyto obce: Uničov, Litovel, Červenka a okolí. Zásilky určené do těchto měst a okolních obcí není možno doručovat. Stejně tak není možné realizovat svozy zásilek z této oblasti. Zásilky z dnešního plánovaného rozvozu budou vráceny zpět odesilateli. Prosíme, abyste neodesílali zásilky do těchto uzavřených lokalit.

Děkujeme za pochopení Agroferda

Celý článek

Ridomil Gold MZ Pepite - 4x25 g

Výrobce: zc
Záruka: 24 měs.
Katalogové číslo: 100191
111 Kč
vč. DPH
Dostupnost: skladem

Účinná látka: metalaxyl - M 70 %, mancozeb 64 %. Popis a působení: Ridomil gold MZ Pepite je kombinovaný přípravek obsahující dvě účinné látky s fungicidním účinkem. Metalaxyl M je systematická fungicidní látka, která je velmi rychle přijímána zelenými částmi rostlin a transportovaná do listů. Mancozeb je kontaktně a preventivně působící fungicidní látka, která inhibuje klíčení spór. Působí proti plísni bramborové ( brambory, rajčata ), plísni cibulové, okurkové a révové. Ochranná lhůta: 3 - 15 dní dle druhu plodiny a použití. Dávkování: Brambory, plíseň bramborová: 25 g na 2 - 6 litrů vody. Cibule, plíseň cibulová: 25 g na 2 - 6 litrů vody. Okurka, plíseň okurková: 25 g na 10 litrů vody. Rajče, plíseň bramborová: 25 g na 2 - 10 litrů vody. Réva vinná, plíseň révová: 25 g na 10 litrů vody.

2