AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Koronavirus 16. 3. 2020
Koronavirus

Koronavirus 

Kamenná prodejna - Máme běžnou otvírací dobu. Prosíme o dodržování pravidel dle KHS. Dodržujte odstupy na 2m, vstupujte do prodejny jednotlivě, upřednostňujte platbu kartou. Nevstupujte do prodejny s příznaky respiračního onemocnění. Děkujeme

E-Shop - Z důvodu koronaviru jsou dobírky možné nyní platit u dopravce pouze kartou nebo předem převodem na účet.

Z nařízení hejtmana Olomouckého kraje jsou od dnešního dne v karanténě tyto obce: Uničov, Litovel, Červenka a okolí. Zásilky určené do těchto měst a okolních obcí není možno doručovat. Stejně tak není možné realizovat svozy zásilek z této oblasti. Zásilky z dnešního plánovaného rozvozu budou vráceny zpět odesilateli. Prosíme, abyste neodesílali zásilky do těchto uzavřených lokalit.

Děkujeme za pochopení Agroferda

Celý článek

Talent - 10 ml

Výrobce: zc
Záruka: 24 měs.
Katalogové číslo: 100259
72 Kč
vč. DPH
Dostupnost: skladem

Účinná látka: myclobutanil 200 g / l. Popis a působení: Talent účinkuje jako preventivní, kurativní a částečně i eredikativní fungicid. Účinná látka přípravku proniká rychle do rostlinných pletiv a 1 hodinu po aplikaci je dosaženo plné deštivzdornosti. Talent účinkuje proti celé řadě chorob: padlí jabloňové, strupovitost, padlí jahodníkové, padlí révové, strupovitost jabloně a hrušně, skvrnitost listů třešně a višně, moniliová spála višně, rzi a červené skvrnitosti slivoně atd. Ochranná lhůta: 3 - 28 dní dle plodiny a účelu použití. Dávkování: Jádroviny ( strupovitost ): 4,5 ml na 10 l vody. Jablonň ( padlí ): 4,5 ml na 10 litrů vody. Réva ( padlí ): 1,2 - 1,8 ml na 10 litrů vody. Jahodník ( padlí ): 5 ml na 4 - 6 litrů vody. Slivoň ( rez, červená skvrnitost ): 7 ml na 10 litrů vody. Okrasné rostliny ( padlí, rzi, skvrnitosti listů ): 4 - 6 ml na 4 - 6 litrů vody na 100 m2. Třešeň, višeň ( skvrnitost listů ): 6 ml na 10 litrů vody. Višeň ( moniliová spála ): 7 ml na 10 litrů vody.

2