AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Travní osivo Gazon Elite 24. 8. 2020
Travní osivo Gazon Elite

Znáte kvalitní travní osivo? My ano. Dnes Vás s ním seznámime.

Celý článek

BIO-P1 do septiků 500ml

Výrobce: zc
Záruka: 24 měs.
Katalogové číslo: 9215
91 Kč
vč. DPH
Dostupnost: skladem

VYUŽITÍ V SEPTICÍCH, ŽUMPÁCH A JÍMKÁCH

Při pravidelných měsíčních aplikacích se obsah septiku rozloží na kalovou vodu a pokud má nádrž přepad, voda odteče do kanalizace. Tím se zamezí častému vyvážení septiků a sníží se četnost manuálního čištění.Je možné ho používat po celý rok, i v zimním období, neboť obsah septiku v zimě nezamrzá.

VYUŽITÍ V SUCHÝCH ZÁCHODECH

Po nalití přípravku do suchého záchodu začnou bakterie s rozkladem a mizí nepříjemný zápach. K úplnému rozložení exkrementů včetně toaletního papíru dochází zhruba za 2–3 měsíce. Je nutné záchod prolévat vodou. V suchém stavu se rozkladný proces zpomaluje.

NÁVOD K POUŽITÍ

Obsah balení 500ml nalijte na určené místo. Přípravek je možné aplikovat také záchodem, pokud není přímý přístup do septiku. Při aplikaci domovními odpady projde celým systémem potrubí. Pravidelné měsíční dávky zajistí nezapáchající a bezproblémový provoz systému. Měsíční dávka pro septik o objemu 8m3 je 500 ml.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

Přípravek je určen k přímému použití, používá se neředěný. Současně s přípravkem nepoužívejte chemické a dezinfekční prostředky, kyseliny a louhy, jejichž použití zásadně snižuje účinnost bioenzymů. Skladujte na suchém místě, chraňte před zmrznutím.

2