AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Zelené hnojení 4. 7. 2020
Zelené hnojení

Je čas na zelené hnojení

Zelené hnojení  je cílené pěstování rostlin pro jejich zapravení do půdy. Zvýší se tak obsah dusíku, zlepší chemické, fyzikální a biologické vlastnosti půdy.

Celý článek

O nás AKCE!!!! v našem e-shopu BEREME OBJEDNÁVKY NA SLEPICE !!!!

Trávník na zahradu? Chovatelské potřeby? Sadbové brambory? Hnojivo na muškáty? Zahradnické nářadí či bazénová chemie? Všechno máme! To je jen špetka toho, co u AGROFERDY seženete. V bohatém sortimentu hobby marketu z Hradce Králové si jistě každý najde to své.
A kdo je z daleka? Tomu nákup rádi pošleme.

 • Více jak 10 000 produktů
 • Kamenná prodejna v Hradci Králové
 • Přehledný e-shop s bohatou nabídkou
 • Oproti velkým hobby centrům výhodnější ceny
 • Maximum regionálních produktů
 • Od malých nákupů až po velké dodávky
 • Sortiment, který jinde těžko seženete
 • Zkušený tým vám rád poradí
 • Zkrátka fajn přístup, který potěší

Bobr, Ferda i Kopáček

Co mají tyto tři jména společného? Všechna souvisí s naším obchodem. Ptáte se jak? Pojďme nahlédnout pod pokličku naší historie.

 • květen 2013 – Vznikl malý hobby krámek v Malšovicích v Hradci Králové.
 • červen 2015 – Na nábřeží v Hradci Králové právě zavíral svůj obchod pan Kopáček, od kterého jsme převzali další sortiment a s ním i oblíbený e-shop Bobr.
 • květen 2015 – Využili jsem možnost a přestěhovali obchod do nových prostorů do ulice Za Škodovkou, kde byla dříve Cerea.
 • 2018 – Stejné místo a ještě více zboží – to vše nově najdete pod novým názvem AGROFERDA.
  Nový kabát dostaly i webové stránky, které jsou nyní ještě přehlednější.

Nejste Hradečáci? Nakupte na e-shopu

Víme, že praktické hobby potřeby za dobrou cenu se hodí každému, proto je můžete zakoupit jak v kamenné prodejně v Hradci Králové, tak i z pohodlí domova na e-shopu. S výběrem vám rádi poradíme na dálku, zboží pečlivě zabalíme a dopravíme k vám.

Čína? Jo, z Jičína!

Všichni tušíme, že v Číně toho umí vyrobit spoustu. Také ale víme, že zlaté české ručičky umí poctivou kvalitu a než neekologicky vozit přes celý svět třeba motyčky z Číny, to si pro ně daleko raději zajedeme k šikovnému pánovi do Jičína. A nejen to. Sadbu květin a zeleniny nevozíme z Holandska jako jiné velkoobchody, ale pěstuje je pro nás paní Šandová nedaleko Hradce Králové. Česnek u nás samozřejmě seženete český – ten je od pana Ing. Kozáka. Bylinky jsou od pana Fofa, slunečnicová semínka z královéhradeckých polí od pana Sochora a mohli bychom pokračovat...

Zkrátka české výrobky a regionální produkty, to je to, co AGROFERDA rád podporuje a nabízí svým zákazníkům.

Další dodavatelé a spolupráce

Spoustu sortimentu odebíráme od české firmy Agro Česká Skalice. Máme výhradní zastoupení substrátu Rašeliny Soběslav a spolupracujeme například i s firmou Biocont Laboratory, která se specializuje na ekologické roztoky z bylin a přirozenou cestu likvidace škůdců bez chemie.

Bohužel ne vše lze v českých krajích sehnat, proto vybrané výrobky odebíráme od zahraničních výrobců. Jedním takovým je například travní osivo Bareburg z Holandska, jehož jsme jediným prodejcem v ČR, a které je oblíbeno u profesionálních zahradníků. Také jsme jedni z mála českých dovozců substrátu německého Gramflor, který je sice dražší, ale máme s ním skvělou zkušenost.

Dodavatelů máme opravdu spoustu – zastavte se u nás, rádi vás seznámíme s dalšími.

Chcete nás poznat nebo s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat.

Za AGROFERDU zdraví Pavel Pazderka, majitel

1