AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Zelené hnojení 4. 7. 2020
Zelené hnojení

Je čas na zelené hnojení

Zelené hnojení  je cílené pěstování rostlin pro jejich zapravení do půdy. Zvýší se tak obsah dusíku, zlepší chemické, fyzikální a biologické vlastnosti půdy.

Celý článek

Kamenná prodejna Hradec Králové

Koronavirus 

Kamenná prodejna - Máme běžnou otvírací dobu. Prosíme o dodržování pravidel dle KHS. Dodržujte odstupy na 2m, vstupujte do prodejny jednotlivě, upřednostňujte platbu kartou. Vstup do prodejny pouze s ústenkou. Nevstupujte do prodejny s příznaky respiračního onemocnění. Děkujeme

E-Shop - Z důvodu koronaviru jsou dobírky možné nyní platit u dopravce pouze kartou nebo předem převodem na účet - pokud chcete platit převodem, napište nám to do poznámky. Děkujeme

Po dobu koronaviru máme omezené zásobování a proto se může stát, že nabízené zboží nemáme nebo se jeho zásobování zdrží.

Děkujeme za pochopení Agroferda

V budově, kde dříve sídlila Cerea, naleznete nyní AGROFERDY i s jeho bohatou nabídkou zahradního, chovatelského i hobby sortimentu. U AGROFERDY seženete jak praktické drobnosti a malá balení, tak i velkoobjemový prodej hnojiv a dalšího sortimentu.

Jste z Hradce Králové či okolí a potřebujete pěkný květináč, sadbové brambory, nový trávník, opuku či krmivo pro brambory? Zastavte se u AGROFERDY.

Kudy k nám

AGROFERDU najdete Pod Nadjezdem směrem k terminálu hromadné dopravy. Pokud jedete Koutníkovou ulicí (od velkého kruhového objezdu do centra), stačí zatočit u čerpací stanice BENZINA doprava a kolem bývalého nábytku JENA dojedete až k nám.

Provozovna:
Hobbymarket AGROFERDA
Za Škodovkou 592
Hradec Králové - bývalá Cerea (ZNZ)
503 11

Otevírací doba:
PO-PÁ: 7:00-17:00
SO: 8:00-11:00

TEL : +420734270499 - PRODEJNA,  +420 603 412 948
E-mail: obchod@agro-ferda.cz  

 
1