AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Koronavirus 16. 3. 2020
Koronavirus

Koronavirus 

Kamenná prodejna - Máme běžnou otvírací dobu. Prosíme o dodržování pravidel dle KHS. Dodržujte odstupy na 2m, vstupujte do prodejny jednotlivě, upřednostňujte platbu kartou. Nevstupujte do prodejny s příznaky respiračního onemocnění. Děkujeme

E-Shop - Z důvodu koronaviru jsou dobírky možné nyní platit u dopravce pouze kartou nebo předem převodem na účet.

Z nařízení hejtmana Olomouckého kraje jsou od dnešního dne v karanténě tyto obce: Uničov, Litovel, Červenka a okolí. Zásilky určené do těchto měst a okolních obcí není možno doručovat. Stejně tak není možné realizovat svozy zásilek z této oblasti. Zásilky z dnešního plánovaného rozvozu budou vráceny zpět odesilateli. Prosíme, abyste neodesílali zásilky do těchto uzavřených lokalit.

Děkujeme za pochopení Agroferda

Celý článek

Spintor - 6 ml

Výrobce: zc
Záruka: 24 měs.
Katalogové číslo: 110308
81 Kč
vč. DPH
Dostupnost: skladem

Účinná látka: Spinosad 240 g / l. Popis a působení: Spintor je přírodní postřikový insekticid ve formě suzpenzního koncentrátu pro ředění vodou určený k ochraně brambor, révy vinné, jabloní, květáku, hlávkového zelí, růžičkové kapusty, brokolice, póru, cibule, papriky a rajčat proti škůdcům. Spintor je požerový a kontaktní insekticid. Příjem účinné látky škůdci nastává příjmem potravy i přímým kontaktem s látkou. Působení účinné látky spočívá v ovlivňování aktivity neuronů hmyzích jedinců. Účinek nastává již po několika hodinách, následně dochází k úhynu hmyzích škůdců. Spintor účinkuje na škůdce z řádu motýlu, brouků, dvoukřídlých a třásnokřídlých, nepusobí na savý hmyz (mšice). Ochranná lhůta: 3 - 14 dní dle druhu plodiny. Dávkování: BRAMBOR mandelinka bramborová: 1,5 ml / 3 - 5 l vody na 100 m2. RÉVA obaleči: 2 - 3 ml / 10 l vody na 100 m2. KVĚTÁK, HLÁVKOVÉ ZELÍ, RŮŽIČKOVÁ KAPUSTA, BROKOLICE housenky motýlů: 3 - 4 ml / 6 - 8 l vody / 100 m2, můra zelná: 4 ml / 6 - 8 l vody / 100 m2. JABLOŇ obaleč jablečný, slupkoví, pupenoví obaleči: 6 ml / 6 l vody / 100 m2. PÓR, CIBULE třásněnka zahradní: 4 ml / 6 l vody 100 m2. PAPRIKA SKLENÍKOVÁ, RAJČE SKLENÍKOVÉ třásněnka západní: 0,04 % tj. 4 ml / 10 l vody.

2