AgroFerda
Nemáte účet? Registrujte se / Zapomenuté heslo
kategorie
novinky
Koronavirus 16. 3. 2020
Koronavirus

Koronavirus 

Kamenná prodejna - Máme běžnou otvírací dobu. Prosíme o dodržování pravidel dle KHS. Dodržujte odstupy na 2m, vstupujte do prodejny jednotlivě, upřednostňujte platbu kartou. Nevstupujte do prodejny s příznaky respiračního onemocnění. Děkujeme

E-Shop - Z důvodu koronaviru jsou dobírky možné nyní platit u dopravce pouze kartou nebo předem převodem na účet.

Z nařízení hejtmana Olomouckého kraje jsou od dnešního dne v karanténě tyto obce: Uničov, Litovel, Červenka a okolí. Zásilky určené do těchto měst a okolních obcí není možno doručovat. Stejně tak není možné realizovat svozy zásilek z této oblasti. Zásilky z dnešního plánovaného rozvozu budou vráceny zpět odesilateli. Prosíme, abyste neodesílali zásilky do těchto uzavřených lokalit.

Děkujeme za pochopení Agroferda

Celý článek

Substrát - RŮŽE 40 l pouze osobní odběr

Výrobce: zc
Záruka: 24 měs.
Katalogové číslo: 180128
151 Kč
vč. DPH
Dostupnost: skladem

Popis: Zemina pro růže je pěstební substrát vhodný k výsadbě a pěstování růží. Zemina je vyrobena ze směsi kvalitních přechodových a slatinných rašelin, kompostu vyrobeného z drcené jemně tříděné borové a smrkové kůry, minerálního vícesložkového hnojiva se stopovými prvky a jemně mletého dolomitického vápence. Přednosti: Surovinové složení výrobku zajišťuje tvorbu bohatého kořenového systému a jeho provzdušnění. Zaručuje dobrý a zdravý růst jedinců. Zajišťuje bohaté nasazení květů. Použití: Na plochu určenou k výsadbě navrstvěte 10 - 15 cm zeminy. Promíchejte s původní ornicí a zasázejte rostliny. Po zakořenění pravidelně přihnojujte vícesložkovým minerálním hnojivem. Dodržujte potřebný zálivkový režim. Proti růstu plevelů, k zajištění dobrého mikroklimatu v půdním prostředí záhonů, a zvláště pro ošetření růží před zimním obdobím doporučujeme navrstvit (na podzim s ohrnutím) výrobek Mulč pro růže.

2